• Dostawa

Hej ho !

Drogi Odkrywco,
Czy wiesz, że koszty wysyłki są jak tajemnicza skrzynia pełna różnych rzeczy. Otwórzmy ją razem i zobaczmy, co się w niej kryje!Po pierwsze, mamy naszego kuriera, który jest jak superbohater dostaw. Musimy zapłacić mu za jego niesamowite umiejętności poruszania się po mieście w mgnieniu oka. To jakbyśmy płacili za teleportację Twojej paczki! 

Nasze skrzynie czasem są nieco porozrzucane po Polsce dlatego nasz superbohater pokonuje dłuższe trasy odwiedzając wszystkie nasze magazyny! Przepraszamy za uniedogodnienia związane z wyższymi kosztami wysyłki i osobnymi przesyłkami jeśli wasze zamówienie musi zostać skompletowane z różnych magazynów.
Jednak dzięki temu nasz asortyment może być tak bogaty a ty możesz zrobić zakupy w jednym miejscu <3


Następnie, w naszej skrzyni kosztów wysyłki znajduje się opakowanie. Musimy zapewnić, że Twoje zamówienie jest odpowiednio zabezpieczone i bezpieczne podczas podróży. Nasze opakowanie jest jak zbroja dla Twoich zabawek, chroniąc je przed wszelkimi niebezpieczeństwami drogi!

Ale to nie koniec! W naszej skrzyni kosztów wysyłki mamy również magiczne etykiety i naklejki. To one sprawiają, że Twoja paczka jest widoczna dla naszego super kuriera i nie zgubi się w labiryncie przesyłek.

Dodatkowo, musimy uwzględnić koszty obsługi zamówienia. Nasz zespół pracuje ciężko, aby zapewnić, że Twoje zamówienie jest przygotowane i wysłane jak najszybciej. To jakbyśmy mieli małą armię elfów, którzy pakują Twoje zabawki z miłością i starannością!

I na koniec, ale nie mniej ważne, musimy uwzględnić koszty transportu. Nasze paczki muszą podróżować przez cały kraj, czasem nawet przez cały świat! To jakbyśmy płacili za bilet dla Twoich zabawek, aby mogły dotrzeć do Ciebie w magiczny sposób.

Więc widzisz, koszty wysyłki to tak naprawdę kombinacja wielu czynników, które sprawiają, że Twoje zamówienie dociera do Ciebie w idealnym stanie. Ale nie martw się, staramy się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązania, aby koszty były jak najbardziej przystępne dla Ciebie!

Teraz, gdy poznaliśmy tajemnice kosztów wysyłki, możemy kontynuować naszą przygodę zakupową. Ciesz się swoimi nowymi zabawkami i pamiętaj, że każda paczka, która do Ciebie przychodzi, jest pełna miłości i magii!

Bananowe pozdrowienia,
Zespół Tamarin Toys

REALIZUJEMY DOSTAWY ZA POMOCĄ :

- Kurier DHP
- Kurier DPD
- Kurier GLS
- Kurier INPOST
-Paczkomaty INPOST
- Orlen paczka
Zrzut-ekranu-2023-08-06-o-19-18-29.png