• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki drewniane

Beztrosce, radości, poznawaniu świata i uczeniu się – temu powinna służyć pełna uśmiechu rozrywka! Nasze zabawki z drewna to idealny sposób na umilenie czasu wolnego. Tego rodzaju produkty zyskują na popularności i nie ma co się dziwić. Za ich wyborem przemawia wiele argumentów. Jakie drewniane zabawki edukacyjne z atestem znajdziesz w naszym sklepie pełnym kolorów, wzorów i wesołych stworzeń, z którymi wspaniale jest spędzić czas? Dlaczego warto postawić na taką alternatywę dla wyrobów z tworzywa sztucznego? Poznajcie naszą ofertę drewnianych zabawek.

Dlaczego drewno jest lepsze niż plastik?

Przy wyborze wszelkich artykułów dziecięcych warto zwracać uwagę na materiał, z jakiego są one wykonane. Zabawki drewniane dla dzieci tworzone są nie tylko z myślą o środowisku, ale przede wszystkim małych użytkownikach, którzy nie zawsze są delikatni i ostrożni w trakcie zabaw. Wiele sprzętów w ich rączkach szybko ulega zniszczeniu. Ogromnym atutem zabawek z drewna jest więc to, że są one nie tylko ekologiczne, ale również wytrzymałe. To przeciwieństwo akcesoriów z plastiku. Tkwi w nich naturalny urok, który zapewnia maluchowi kontakt z czymś, co pochodzi z przyrody i jest pretekstem do pierwszych rozmów o ochronie środowiska. Zabawkom drewnianym dla dzieci nie można odmówić ani urody, ani trwałości. Dużym ich plusem jest to, że mogą być używane przez cały czas, bez szkody dla ich funkcjonalności czy wyglądu. Co więcej, korzystać z nich mogą w przyszłości kolejne pokolenia pociech! Nie bez znaczenia są certyfikaty, które stanowią ważną informację na temat tego, z jakiego materiału wyprodukowano dane akcesorium i do kogo jest ono skierowane. W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór drewnianych zabawek edukacyjnych z atestem, potwierdzającym, że to produkty bezpieczne i dostosowane do konkretnej grupy wiekowej.

Drewniane zabawki w naszym sklepie

Jeśli lubicie mieć wybór, koniecznie zapoznajcie się z szeroką ofertą naszych artykułów! Zadbaliśmy o to, by nie zabrakło u nas zabawek różnego typu, w tym tych edukacyjnych, które umożliwią dzieciom rozwój multisensoryczny i poznawanie świata, który je otacza. Wśród naszych produktów z drewna, opatrzonych atestem, znajdziecie między innymi kolorowe klocki, dzięki którym maluch będzie mógł ćwiczyć rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz rozwijać swoją kreatywność. Drewniane puzzle i inne zabawki, które proponujemy, zdecydowanie nie są nudne! Dbamy o to, aby ich wygląd wzbudzał radość, ciekawość i przyjemność. W takich warunkach dziecko może się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i rozbudzać zainteresowanie otoczeniem. Produkty mają ciekawe kształty. Dzieci spotkać tu mogą wiele sympatycznych stworzeń – zarówno tych, które zobaczyć można naprawdę, np. w trakcie edukacyjnych wędrówek po ZOO, jak i fantastycznych, np. smoków z drewna. Poszczególne propozycje dopasować można do wieku pociechy – atest informuje, dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest wybrany produkt.

Zabawa w dom i wiele więcej!

Jak przyzwyczajać dzieci do pewnych obowiązków domowych i rozbudzać ich pasję do poznawania świata? Oferowane przez nas zabawki to idealny sposób, by krok po kroku pokazywać maluchowi, jakie drzwi stoją przed nimi otworem! Drewniane produkty, które szczególnie polecamy, to te, które przypominają przedmioty codziennego użytku. Dzieci mogą dzięki naszym propozycjom wcielać się w rolę dorosłych! Gotowanie czy majsterkowanie są na wyciągnięcie ręki. Mali muzykanci znajdą w naszym bogatym katalogu drewniane akcesoria do poznawania dźwięków i tworzenia pierwszych muzycznych kompozycji. Nie brakuje też zabawek z kategorii tych, które mają zdecydowanie edukacyjne walory, rozwijają logiczne myślenie i zdolności poznawcze. Liczydła z drewna wspomogą naukę liczenia, a tablica będzie świetną pomocą dla dzieci w zdobywaniu umiejętności pisania. Nie można też zapomnieć o licznych figurkach w rozmaitych kształtach czy o pojazdach. Wszystkie one w piękny sposób rozbudzają dziecięcą fantazję!

Nasze produkty z atestem to doskonały prezent dla każdego malucha! Zabawki wyprodukowane z drewna, malowane nieszkodliwymi barwnikami, szlifowane i przemyślane pod względem designu, to wspaniała alternatywa dla plastikowych akcesoriów!