• O nas

Witajcie, małe odkrywczynie i odkrywcy!


Witamy w naszej magicznej dżungli pełnej niesamowitych zabawek! Jesteśmy zespołem małpek, które uwielbiają skakać po gałęziach, zbierać banany i odkrywać nowe przygody. Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie możecie dołączyć do naszej małpiej paczki i razem odkrywać świat zabawy!


Na pewno zastanawia Was nasza niezwykła nazwa... Już wszystko wyjaśniamy! 

Otóż Tamarin to po angielsku Tamaryna.
Tamaryna to gatunek małych małpek o których więcej możecie dowiedzieć się tutaj -> 
Dwie przekochane psotne Tamaryny Złotorękie JJ & CJ są członkami naszej rodziny oraz były inspiracją do stworzenia tego miejsca.
Poznasz nasz bliżej wkrótce na blogu!


Dlaczego warto do nas dołączyć?

1.Dżunglowe przygody:
W naszym sklepie znajdziecie kategorię "Dżungla", w której czekają na Was zabawki z motywem zwierząt i dżungli. Od małych pluszowych małpek po interaktywne zestawy do budowania dżungli - mamy wszystko, czego potrzebujecie, aby przenieść się w magiczny świat dżungli i stworzyć własne przygody!

2.Kreatywność i wyobraźnia:
Wierzymy, że zabawa to najlepszy sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Nasze zabawki są zaprojektowane tak, aby pomagać Wam rozwijać umiejętności poznawcze, logiczne myślenie i zdolności manualne. Możecie budować małpią wieżę, układać puzzle z motywem dżungli lub tworzyć własne opowieści z pluszowymi zwierzakami.

3.Przyjaźń i radość:
Nasze małpki są pełne energii i radości, i chcemy, abyście dołączyli do naszej małpiej paczki! W naszym sklepie znajdziecie nie tylko zabawki, ale także mnóstwo inspiracji i pomysłów na wspólną zabawę. Chcemy, abyście czuli się jak w domu i czerpali radość z każdej chwili spędzonej z naszymi zabawkami.

4.Bezpieczeństwo i jakość:
Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy spełniają najwyższe standardy jakości i normy bezpieczeństwa. Możecie być pewni, że nasze zabawki są starannie wyselekcjonowane i zapewniają Wam bezpieczną i radosną zabawę.

5. Sklep dla małych odkrywców:
Nasz sklep internetowy to miejsce stworzone specjalnie dla Was, małych odkrywców! Możecie przeglądać naszą dżunglową kolekcję, poznawać nowe zwierzęta, czytać ciekawostki o dżungli i zamawiać swoje ulubione zabawki. Robimy wszystko, aby Wasze zakupy były łatwe i przyjemne!
Dołączcie do naszej małpiej paczki i razem odkrywajmy świat zabawy w dżungli! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, nasz zespół małpek jest zawsze gotowy, aby Wam pomóc. Czekamy na Wasze małpiątka i zapraszamy do wspólnej zabawy!


Pozdrawiamy, Zespół Tamarin Toys!


Zrzut-ekranu-2023-08-06-o-19-18-29-1-.png