• Kategorie
  • Szukaj
  • Modele R/C

Szukacie akcesoriów do zabawy, które zachwycą Waszą pociechę? Polecamy zabawki zdalnie sterowane dla dzieci! Przygotowaliśmy propozycje odpowiednie dla maluchów od trzeciego roku życia. W naszym asortymencie znajdziecie interaktywne pojazdy, maszyny budowlane i zwierzątka. Sprawdźcie, co umieściliśmy w najnowszym katalogu. Oferowane modele RC wyróżniają się wysoką jakością, pobudzają wyobraźnie i mają walory edukacyjne. Wybierzcie zabawkę, która nie pozwoli Waszemu dziecku na nudę!

Zabawki RC dla najmłodszych

Do asortymentu wprowadzamy wyroby sprawdzonych marek, które przestrzegają unijnych norm produkcji. Pojazdy, zwierzątka i inne modele RC wykonane są z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych użytkowników. Przed wprowadzeniem na rynek przeszły restrykcyjne testy potwierdzające ich jakość. Zabawki zdalnie sterowane dla małych dzieci muszą też być proste w obsłudze. Najczęściej wyposażone są w poręczne, łatwe do utrzymania w dłoni dżojstiki. Przyciski sterujące zostały precyzyjnie opisane. Warto rozpocząć od wspólnej zabawy ze swoją pociechą. Rozpakujcie produkt, zapoznajcie się ze sposobem jego działania i razem przetestujcie jego funkcje. Zabawki RC są źródłem świetnej rozrywki, bawią nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Przede wszystkim jednak sprzyjają pogłębianiu więzi rodzinnych. Czas spędzony z rodzicem nad pojazdem zdalnie sterowanymi z pewnością zbuduje miłe wspomnienia u każdego kilkulatka.

Pojazdy i zwierzątka zdalnie sterowane

Do naszego katalogu regularnie wprowadzamy nowości. Zabawki RC są świetnym pomysłem na prezent dla chłopców i dziewczynek o różnych zainteresowaniach. Wśród najnowszych propozycji znajdziecie na przykład zabawkowy, zdalnie sterowany samochód poruszający się w cztery strony: do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo. Z przodu pojazdu umieszczono światła. Model pobudza wyobraźnię, a zarazem rozwija zdolności manualne i umiejętność logicznego, przestrzennego myślenia. Dużą popularnością cieszą się auta z figurką dinozaura, którego można przewozić na pace samochodu. Zamówisz u nas także czerwony kabriolet z Myszką Miki i zabawki RC ze Spider-Manem.

Miłośnicy wodnych przygód z pewnością docenią pojazdy zdalnie sterowane do zabawy w wannie, jeziorze lub na basenie. Szczególnie polecamy model łodzi policyjnej, który został wyposażony w wodoodporny dżojstik. Rozwija prędkość nawet do dwóch kilometrów na godzinę. W naszym sklepie dostępne są także interaktywne zwierzątka, na przykład piesek Poschi w czerwonym ubranku. Zwierzak chodzi, szczeka, merda ogonkiem i rusza głową. Bawiąc się nim, dziecko może przygotować się do opieki nad prawdziwym psem, zrozumieć, z jaką odpowiedzialnością wiąże się posiadanie czworonoga.

Modele RC dla dzieci

Jest wiele powodów, dla których warto kupować zabawki zdalnie sterowane dla dzieci. Markowe modele pojazdów RC nie tylko pozwalają się świetnie bawić, ale też sprzyjają rozwojowi pociech. Ćwiczą umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, podejmowanie szybkich decyzji. Jednocześnie dostępne są w atrakcyjnych cenach i opierają się na prostym w obsłudze systemie sterowania. Najlepsze pojazdy i interaktywne zwierzątka zainspirują dzieci do wielogodzinnej zabawy.

Skorzystajcie z naszej oferty i wybierzcie często polecane przez rodziców modele RC. W razie pytań chętnie doradzimy przy zakupie. Każdy produkt jest objęty gwarancją i posiada certyfikat potwierdzający jego jakość oraz bezpieczeństwo użycia przez najmłodszych użytkowników.