• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane instrumenty dla dzieci

Wiele pasji i zainteresowań rodzice odkrywają u swoich pociech już podczas ich pierwszych lat życia. To mogą być zdolności w kierunku nauk ścisłych, humanistycznych, robótek ręcznych czy rozwoju artystycznego, jak np. zamiłowanie do muzyki. Warto pomagać maluchom w kreowaniu ich przyszłego hobby, dostarczając im różnego rodzaju zabawki wspomagające poznawanie otaczającego świata i istniejących możliwości. Do takich bez wątpienia należą instrumenty drewniane dla dzieci. Przekonajcie się, że nasz sklep internetowy Tamarin Toys oferuje ich szeroki wybór. Wedle swoich preferencji możecie postawić na pojedyncze zabawki lub w zestawach. Zachęćcie maluchy do odkrywania w sobie muzycznej pasji!

Rola edukacyjna instrumentów z drewna

Istotne jest, aby rozwijać u swojego dziecka wszystkie zmysły. Maluchy obserwując świat, ćwiczą wzrok, chwytając różne przedmioty – dotyk, a poznając nowe potrawy – smak i węch. A jak możecie stymulować u swojej pociechy słuch? Oczywiście przez muzykę! Z tego względu warto podarować najmłodszym dziecięce instrumenty perkusyjne, gitary, flety czy marakasy. To połączenie przyjemnego z pożytecznym – pozwala zyskiwać nowe umiejętności oraz zapewnia godziny wspaniałej rozrywki. Dzięki tego typu zabawom najmłodsi ćwiczą sprawność manualną oraz koordynację zmysłów. Ponadto rozwijają słuch muzyczny i zdolności zapamiętywania oraz powtarzania rytmu. Innym pozytywnym aspektem jest to, że drewniane gitary i flety oraz pozostałe instrumenty z oferty sklepu często stają się ulubionymi zabawkami dzieci.

Jeśli Wasz maluch od swoich pierwszych miesięcy żywo reaguje na rytmiczne dźwięki, zapewnijcie mu możliwość ich samodzielnego wykonywania. A jeśli nie, kto wie, czy dopiero nie odkryje w sobie muzycznej pasji. Drewniane instrumenty dla dzieci będą doskonałym pierwszym krokiem.

Instrumenty drewniane: jakość, estetyka i bezpieczeństwo

Gdy kupujecie zabawki dla swoich pociech lub dla dzieci krewnych czy znajomych, stawiacie przede wszystkim na trwałość, wytrzymałość oraz kreatywny i miły dla oka design produktów. Znaczenie ma również fakt, czy nie stwarzają one jakiegokolwiek ryzyka dla najmłodszych. Sami przekonajcie się, że dostępne u nas edukacyjne instrumenty z drewna spełniają wszelkie wymogi bezpiecznej rozrywki. Przede wszystkim wykonane są z naturalnego surowca, który nie jest szkodliwy dla ludzkiego organizmu, nie uczula i nie ma ostrych krawędzi. Co więcej, do ich pomalowania użyto nietoksycznych farb, a więc odpowiednich również dla małych dzieci. Liczy się też solidność wyrobu. Wszystkie drewniane zabawki dla młodych muzyków, które oferujemy, to produkty profesjonalnej jakości. Nie zniszczą się mimo wielu godzin intensywnej zabawy. Kolejnym ważnym czynnikiem pozostaje estetyka. Przeglądając ofertę, możecie się upewnić, że dostępne w niej instrumenty mają miłą kolorystykę, trafiającą w dziecięce gusta.

Już dziś zaopatrzcie się w drewniane zestawy muzyczne lub w pojedyncze grzechotki czy też gitary i pianina, które mogą sprawić Waszym pociechom wiele radości. O tym, że dziecięce upodobania znamy doskonale, świadczy choćby design strony naszego sklepu, zaprojektowany zgodnie z estetyką preferowaną przez najmłodszych. Składając zamówienie, możecie wybrać z listy metodę płatności oraz sposób dostawy. Zapraszamy!