• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane zabawki kuchenne

Dzieci uwielbiają obserwować świat i naśladować dorosłych. Niestety niektóre czynności domowe, które z takim zainteresowaniem śledzą, mogą być dla nich niebezpieczne. Aby maluchy mogły choć trochę poczuć się jak dorośli i spróbować swoich sił np. w gotowaniu, przygotowaliśmy drewniane zabawki kuchenne. Nie tylko duża kuchnia zabawkowa z drewna może przysporzyć im wiele radości, ale też inne nasze produkty z tej kategorii przy okazji uczą określonych zachowań i odpowiedzialności. Warto zerknąć do naszego katalogu, by zobaczyć, co oferujemy!

Drewniane zabawki kuchenne – dlaczego warto je mieć?

Odpowiedź na to pytanie jest właściwie oczywista. Chcemy jednak zwrócić uwagę, że drewniane akcesoria kuchenne dla dzieci mają o wiele więcej zalet. Wykonane są z materiału ekologicznego, biodegradowalnego, który w przyszłości można poddać ponownej obróbce. Zabawki drewniane, porównując je chociażby do ich plastikowych odpowiedników, są bardziej odporne na zniszczenie. Dziecko nie musi martwić się, że przez przypadek uszkodzi taki sprzęt. Kreatywne zabawki kulinarne, a w tym dziecięce garnki i patelnie drewniane są bardzo wytrzymałe i posłużą przez wiele lat. Możliwe, że bawić się nimi będą nawet kolejne pokolenia maluchów. Wiele starszych osób pamięta ze swojego dzieciństwa wyśmienite zabawy z wykorzystaniem takich wyrobów, które przetrwały długie lata.

Nasze produkty, w tym mebelki, przybory czy drewniane jedzenie do zabawy, są bezpieczne. Zostały idealnie oszlifowane i pomalowane nietoksycznymi farbami.

Akcesoria do gotowania dla dzieci

Najmłodsi mają wiele marzeń. Jednym z nich jest na pewno możliwość wczucia się w rolę dorosłych. To dlatego życzeniem znacznej części z nich jest posiadanie własnych zabawek kuchennych drewnianych, a w tym przede wszystkim ślicznej kuchni zabawkowej z drewna. Z wykorzystaniem naszych produktów maluch może przygotowywać pierwsze posiłki, urządzić niewielkie przyjęcie i nauczyć się wykonywania nowych czynności. Zapewnienie dziecku frajdy i jednocześnie rozwoju jest kluczowe dla jego późniejszego funkcjonowania. Zaletą kreatywnych

zabawek kulinarnych jest to, że są uproszczoną, ale bardzo przy tym uroczą wersją prawdziwych produktów spożywczych i sprzętów. Oferujemy nie tylko mini meble czy inne elementy wyposażenia tej części domu, w której rządzą smaki i zapachy. Nie zabrakło również dziecięcych garnków i patelni drewnianych. Produkty z tej kategorii pozwalają pociechom ćwiczyć rozpoznawanie kształtów i kolorów, a także trenować wyobraźnię, która w przyszłości na pewno zaowocuje wieloma wspaniałymi pomysłami. Z pomocą drewnianego jedzenia do zabawy można oswajać maluchy z różnymi produktami. Niepozorne elementy wyposażenia rozbudzają w dziecku pasję, która będzie realizowana w dorosłym życiu. To ważne, aby dać mu możliwość bezpiecznego poznawania świata i uczyć go samodzielności.

Drewnianymi akcesoriami kuchennymi dla dzieci można naprawdę wiele zdziałać! Gotowe zestawy można rozbudowywać o kolejne zabawki z tej kategorii w dowolny sposób. Wykonane z drewna artykuły przeznaczone dla maluchów to doskonała rozrywka także dla samych rodziców!