Witaj! 

Czy nie raz zastanawiałeś się jak spędzić czas ze swoją pociechą?
Z pewnością tak...
Zatem!
Przychodzimy z pomocą i propozycjami :)
Wspólny czas spędzony na tworzeniu i budowaniu gwarantuje wspaniałe wspomnienia oraz rozwija kreatywność jak i zdolności manualne u Twojego Dziecka <3 "Magiczne podróże"

Stwórzcie razem magiczne podróże do odległych krain. Wykorzystajcie nasze zestawy klocków, które można przekształcić w zamki, statki kosmiczne lub magiczne ogrody. Niech Wasza wyobraźnia zabierze Was w niezwykłe przygody!

Mamy dla Ciebie propozycje które z pewnością wam w tym pomogą! :)

GRY PLANSZOWE


Gry planszowe i puzzle to fantastyczny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Gry planszowe i puzzle rozwijają logiczne myślenie, umiejętność podejmowania decyzji oraz naukę strategii. Ponadto, granie w gry planszowe może pomóc w budowaniu relacji rodzinnych i wzmocnieniu więzi między rodzicami, dziećmi i rodzeństwem. Niezależnie od wieku, każdy może znaleźć coś dla siebie w bogatej ofercie gier planszowych, od klasycznych gier typu Monopoly czy Scrabble, po bardziej nowoczesne gry strategiczne czy logiczne łamigłówki. Wspólne granie w gry planszowe to również świetna okazja do spędzenia czasu bez ekranów i elektroniki, a jednocześnie doskonałe ćwiczenie umiejętności społecznych i komunikacyjnych.